Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝZVA Z OSÍKU

2. 3. 2011

 

Dobrý den,
chtěl bych Vás poprosit o Vaše názory a o zájem na uspořádání regionální ligy ( Svitavy, Skuteč, Osík ) v badmintonu od září 2011. Moje představa je cca taková, že bychom pro hráče z této oblasti uspořádali ke konci této sezóny rozřazovací turnaj, na základě kterého bychom hráče seřadili do skupin cca po 6 ( ženy + muži dohromady ). Hrály by se potom 4 kola ( vždy 2 měsíce 1 kolo ) a na konec pavouk prvních 12 hráčů podle výsledků za celou sezónu. Hrálo by se na 2 vítězné sety do 21 bodů, kontakty a výsledky by se dávaly na web. Pravidla by byla obdobná jako VŠ liga. Ze skupiny by první dva postupovali výše, poslední dva sestupovali níže. Pravidla bychom ještě doladili na rozřazovacím turnaji, který bych navrhoval udělat v Osíku ( 4 kurty, levná hala ). Zápasy by bylo možné odehrát po dohodě kdekoliv.
Regionální liga by umožnila sehrát více zápasů jednotlivých hráčů mezi oddíly v rámci tréninků při srovnání jejich výkonnosti. Obdobně by bylo možné udělat i regionální ligu čtyřher+mixů dohromady.
Myslím si, že zahrát si s jinými hráči častěji určitě prospěje všem a taky trochu oživíme vazby mezi jednotlivými oddíly. Protože když už se pojede do jiného oddílu na zápas, můžou se svézt i další si jen tak zahrát.
Pokud víte ještě o dalších hráčích v této oblasti, dejte jim prosím, vědět.
Dejte mi, prosím, vědět cca do konce dubna.
Díky
 
Přeji pěkný den.
 
Karel Kundera
TJ Sokol osík
777/830960
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

proč né

(Tonda, 15. 3. 2011 13:40)

Zkusit by se to mohlo. S mojí účastí je to letos horší, ale se zlepším.

doplněk

(Milan, 14. 3. 2011 13:28)

Psal jsem čtyři, protože šest nejsme schopni složit ale třeba se pletu.

jsem taky pro

(Milan, 14. 3. 2011 13:24)

Velmi mě to láká, ale má to jeden háček.A to jestli jsme schopý sestavit tým (aspoň 4 borce), který je ochotný tohle absolvovat. To znamená chodit na tréninky a účastnit se těch turnajů. Je mi jasný, že kvalitou hodně zaostáváme, ale o to by to bylo zajímavější se snahou se zlepšovat. Pokud by při těch setkáních byla dobrá zábava, tak proč ne. Ale všechno je jenom otázka domluvy. No nevím, nevím. To je můj skromný názor a co Vy ostatní? Jakej máte názor? Napište něco?

pokud by se to doladilo jsem pro

(Petr G., 4. 3. 2011 16:41)

To není špatnej nápad, trošku by se to doladilo, mohlo by se hrát formou turnajů abychom se ušetřili zbytečného cestování....